Illustrasjonsfoto: Marius Rosbach Nytt Børsdagen: Hydrogen vart dagens tapar Veka slutta med ny nedtur Hexagon Purus. Marius Rosbach 30.05.2025 Du er ikke innlogget Du må være innlogget for å lese artikkelen. E-post Passord * Husk meg Glemt passord? Logg inn Bli abonnent på NETT NO Kjøp abonnement Årsabonnement - Bedrift Samle alle abonnementBetal med kortÅrlig trekk 20% rabatt fra 5. abonnement i bedriften. kr 1 799,00 Månedsabonnement - Enkeltbruker Betal med kort per mnd kr 169,00 Siste nytt Meiner krillskip blei delt for å legge press på styresmaktene Rimfrost meiner skrogkutting var eit spel for galleriet. Det blir avvist av både verftet og Aker-selskap. Styreleiar trur på ny drift i Hyen Nye investorar må med for å få hurtigbåtverftet i gang igjen. Ikke la diamanter renne ut i sanden Den maritime klynga har behov for både kompetanse, arbeidskraft og yngre krefter. Men bruker bedriftene diamantene som utdannes i vår egen region, spør Elisabeth Solvang. Tillitsvald: – Det var sjokkreaksjonar Brødrene Aa-tilsette trudde på ei løysing for verftet då dei gjekk på arbeid tidleg fredag. Så vart det kalla inn til allmøte. Ålesund-selskap sikret kjempeavtale Trenger flere ansatte etter at de er valgt som hovedleverandør i milliardavtale. Børsdagen: Hydrogen vart dagens tapar Veka slutta med ny nedtur Hexagon Purus.
Meiner krillskip blei delt for å legge press på styresmaktene Rimfrost meiner skrogkutting var eit spel for galleriet. Det blir avvist av både verftet og Aker-selskap.
Ikke la diamanter renne ut i sanden Den maritime klynga har behov for både kompetanse, arbeidskraft og yngre krefter. Men bruker bedriftene diamantene som utdannes i vår egen region, spør Elisabeth Solvang.
Tillitsvald: – Det var sjokkreaksjonar Brødrene Aa-tilsette trudde på ei løysing for verftet då dei gjekk på arbeid tidleg fredag. Så vart det kalla inn til allmøte.
Ålesund-selskap sikret kjempeavtale Trenger flere ansatte etter at de er valgt som hovedleverandør i milliardavtale.