Fall: Hovudindeksen på Oslo Børs fall 0,44 prosent i dag. Foto: Ogne Øyehaug Nytt Børsdagen: Botnrekord for Hav Group Fall mest av selskapa på Nordvestlandet i dag. Ogne Øyehaug 31.01.2025 Du er ikke innlogget Du må være innlogget for å lese artikkelen. E-post Passord * Husk meg Glemt passord? Logg inn Bli abonnent på NETT NO Kjøp abonnement Årsabonnement - Bedrift Samle alle abonnementBetal med kortÅrlig trekk 20% rabatt fra 5. abonnement i bedriften. kr 1 999,00 Månedsabonnement - Enkeltbruker Betal med kort per mnd kr 189,00 Siste nytt Arkwiz kåret til Fremtidens Verdiskaper Først vant de Næringsteft. Så fikk de inn investorer. Nå er Arkwix videre i gründerkonkurransen til Sparebank 1 SMN. Slik kan næringslivet i nordvest rekruttere bedre Hun ble utpekt til en av Norges unge ledestjerner og fikk jobb i Oslo som student. Her er Mari Larsen Sæthers råd for å lokke flere til regionen. Kraftig vekst og rekordoverskot i tøffe tider Nok ein entreprenør går mot straumen i bransjen. Rekordtall fra Rem Offshore Dobla overskotet i fjor. Ny leiarduo for 70-åring i kjempeslag Polyform-produkt finst allereie over heile verda. Ny leiing trur på vekst i offshore. Kraftkrise i Møre og Romsdal: Nå må vi handle – ikke vente – Vi snakker om tapte muligheter, tapte investeringer og tapte arbeidsplasser, skriver Øyvind Myhra og Lene Trude Solheim i NHO.
Arkwiz kåret til Fremtidens Verdiskaper Først vant de Næringsteft. Så fikk de inn investorer. Nå er Arkwix videre i gründerkonkurransen til Sparebank 1 SMN.
Slik kan næringslivet i nordvest rekruttere bedre Hun ble utpekt til en av Norges unge ledestjerner og fikk jobb i Oslo som student. Her er Mari Larsen Sæthers råd for å lokke flere til regionen.
Ny leiarduo for 70-åring i kjempeslag Polyform-produkt finst allereie over heile verda. Ny leiing trur på vekst i offshore.
Kraftkrise i Møre og Romsdal: Nå må vi handle – ikke vente – Vi snakker om tapte muligheter, tapte investeringer og tapte arbeidsplasser, skriver Øyvind Myhra og Lene Trude Solheim i NHO.