Personer Hans Kjetil Knutsen Publisert: 11.02.2021 08:41 Sist oppdatert: 11.02.2021 08:41 Siste nytt Tredje år på rad i minus Bertel O. Steen Møre og Romsdal økte inntektene ifjor, men merker tøff konkurranse. Har gått fra 0 til 20 millioner på et halvt år Skyvedørsgarderober er historie for Langlo, som er under oppbygging etter konkursen. De nye eierne ser lyst på framtida på Stranda. Sentrumsvekst løfter klesbutikken Johannes Christian Riise har fått oppsving i takt med at Hareid har blitt et mer attraktivt sted. Bilforhandler med overskudd gjennom 24 år Ulstein Bil havnet gikk i pluss også i fjor, selv om 2025 var krevende for Hyundai og Maza-forhandleren. Ny kontrakt til Brødrene Aa Skal bygge passasjerfartøy for Fjord Shuttle. Børsdagen Slik gjekk det med dei børsnoterte selskapa frå Nordvestlandet.
Tredje år på rad i minus Bertel O. Steen Møre og Romsdal økte inntektene ifjor, men merker tøff konkurranse.
Har gått fra 0 til 20 millioner på et halvt år Skyvedørsgarderober er historie for Langlo, som er under oppbygging etter konkursen. De nye eierne ser lyst på framtida på Stranda.
Sentrumsvekst løfter klesbutikken Johannes Christian Riise har fått oppsving i takt med at Hareid har blitt et mer attraktivt sted.
Bilforhandler med overskudd gjennom 24 år Ulstein Bil havnet gikk i pluss også i fjor, selv om 2025 var krevende for Hyundai og Maza-forhandleren.